NAMEDSPORT > SUPERFOOD . HYDRAFIT 400g + Sportbottle HYDRA2PRO 2021 ZDARMA

BOX ISOTONIC POWER GEL> GRAPEFRUIT-LEMON - 6GEL

Kód: 1FO-BOX-GEL-ISO-03
Neohodnoceno
380 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
20.10.2021

ISOTONIC POWER GEL je izotonický energetický gel obsahující maltodextriny s různým dextrózovým ekvivalentem (D.E.6 - D.E.19) a vysoce rozvětvené cyklické dextriny Cluster Dextrin®. Při sportovní aktivitě delší než 45 minut je nezbytné doplnit hladinu sacharidů, aby byla zajištěna vysoká výkonnost, a zajistit správnou úroveň hydratace. Na fyziologické úrovni se doporučuje konzumovat Isotonic Power Gel> každých přibližně 30 minut, aby se předešlo poklesu zásoby glykogenu ve svalech pod výkonnostní úroveň. Minerální soli v tomto gelu pomáhají udržet správnou úroveň hydratace, přesto doporučujeme používat v průběhu fyzické aktivity jako doplněk také HydraFit>. Hypotonické doplňky jsou ideální pro lepší a rychlejší rehydrataci, neboť snižují pocit žízně.

CLUSTER DEXTRIN Trademark of EZAKI GLICO KABUSHIKI KAISHA - Registration  Number 5172256 - Serial Number 86707325 :: Justia Trademarks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benefity:

  • Rychle vstřebatelný a stravitelný
  • NENÍ NUTNÉ ZAPIJET
  • Doporučuje se pro vytrvalostní sporty a pro intenzivní dlouhodobou fyzickou aktivitu
  • Praktický obal pro rychlé a snadné použití.

Charakteristika:

  • Neobsahuje cukr
  • Vhodné pro vegany
  • Vegetariánský výrobek

Složení:

  • Sacharidový gel se sladidlem. Příchuť Grep-citron. Složení: Voda, maltodextrin, vysoce rozvětvený cyklický dextrin (Cluster Dextrin®), okyselovadlo: kyselina citrónová; zahušťovadlo: xantanová guma; ochucovadlo, sůl, sladidlo: sacharóza; konzervant: sorban draselný.

Typ výrobku:

  • Energie

Upozornění: Potravinové doplňky by neměly být považovány jako náhrada různorodé a vyvážené stravy. Bez konzultace s lékařem nepoužívejte dlouhodobě. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Nevhodný pro děti mladší 6 let. Neužívat během těhotenství. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Podmínky skladování: skladujte v chladném a suchém místě. Nevystavuj výrobek přímému slunečnímu záření. Datum spotřeby platí v případě, že je výrobek správně skladován v neporušeném obalu. Po použití obal ekologicky zlikvidujte.

Výrobce: NAMEDSPORT ˃ S.r.l. Via Lega Lombarda, 33-20855 Lesmo (MB) ITALY. Minimální trvanlivost a číslo šarže: viz obal. Dovozce / prodejce: yoursport plus  s.r.o., Voroněžská 174/28. Praha 10 PSČ 101 00, Česká republika.

Doplňkové parametry

Kategorie: Multi Pack
Balení / Forma: 6 Kusů
Sport: Cyklistika, Běh, Týmové sporty, Triatlon, Plavání
Užívání: Při vytrvalostních sportech užívejte 1 až 4 balení za hodinu jako zdroj dodatečné energie

NAMEDSPORT > SUPERFOOD, zrozen z čisté vášně pro sport a ze zkušeností v oblasti přírodní medicíny s cílem šířit zdravou a správnou kulturu výživy a sportovní výživy. Historie společnosti NAMEDSPORT > SUPERFOOD se začala psát v květnu 2014, kdy byla zahájena nová řada inovativních a specifických doplňků ke zlepšení sportovního výkonu od generálního ředitele a spoluzakladatele Andrea Rosso společně se společností Named Spa, italskou farmaceutickou společností zabývající se fytoterapií a přírodní medicínou, která je známa pro svou vysokou kvalitu výrobků a pečlivý výběr surovin. NAMEDSPORT > SUPERFOOD chce být vzorem základních hodnot, jako je vášeň pro sport, pozornost k blahu a respektu k přírodě, se stále dokonalejší produktovou řadou, která upřednostňuje přírodní prvky. NAMEDSPORT > SUPERFOOD v oblasti sportovní výživy stále kvalitativně roste, a to díky klinickým studiím a testováním svých produktů v praxi na sportovcích té nejvyšší úrovně.