NAMEDSPORT BLACK BOTTLE, lahev

Kód: BLACKBOTTLE
Neohodnoceno
Značka: Namedsport
200 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.11.2022

NAMEDSPORT funkční láhev s matným povrchem z lehkého hliníku s úzkým hrdlem, vybavená šroubovacím uzávěrem pro praktické a bezpečné uzavření. Hermetické, opakovaně použitelné a recyklovatelné: je to váš každodenní předmět pro udržitelnou budoucnost pro vaše oblíbené nápoje.

Detailní informace

Proč nakoupit u nás?

Rychlost doručenízboží odesíláme každý den

Doprava zdarmapro objednávky nad 1200 Kč

Nejširší nabídka na trhurádi vám pomůžeme s výběrem

Detailní popis produktu

Benefity:

  • Hliníková láhev s matným povrchem
  • Šroubovací uzávěr zaručuje praktické a bezpečné uzavření
  • Hermetické, opakovaně použitelné a recyklovatelné

Výrobce: NAMEDSPORT ˃ S.r.l. Via Lega Lombarda, 33-20855 Lesmo (MB) ITALY. Minimální trvanlivost a číslo šarže: viz obal. Dovozce / prodejce: yoursport plus  s.r.o., Dyjská 845/4, Čakovice, 196 00 Praha 9.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nápoje
Typ výrobku: Výbava sportovců a merchandising

NAMEDSPORT > SUPERFOOD, zrozen z čisté vášně pro sport a ze zkušeností v oblasti přírodní medicíny s cílem šířit zdravou a správnou kulturu výživy a sportovní výživy. Historie společnosti NAMEDSPORT > SUPERFOOD se začala psát v květnu 2014, kdy byla zahájena nová řada inovativních a specifických doplňků ke zlepšení sportovního výkonu od generálního ředitele a spoluzakladatele Andrea Rosso společně se společností Named Spa, italskou farmaceutickou společností zabývající se fytoterapií a přírodní medicínou, která je známa pro svou vysokou kvalitu výrobků a pečlivý výběr surovin. NAMEDSPORT > SUPERFOOD chce být vzorem základních hodnot, jako je vášeň pro sport, pozornost k blahu a respektu k přírodě, se stále dokonalejší produktovou řadou, která upřednostňuje přírodní prvky. NAMEDSPORT > SUPERFOOD v oblasti sportovní výživy stále kvalitativně roste, a to díky klinickým studiím a testováním svých produktů v praxi na sportovcích té nejvyšší úrovně.