100% CREATINE TABS - 120 tablet, kreatinové tablety

Kód: 1FO-TAB-CRE-01/1
Tip
Neohodnoceno
Značka: Namedsport
710 Kč
Skladem (>5 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
30.11.2022

100% Creatine je kreatin monohydrát, mikronizovaný, extra čistý ve vysoké kvalitě Creapure®, od značky Degussa. Kreatin ve všech sportovních odvětví zvyšuje fyzické výkony při vytrvalostních sportech a dynamiku při intenzivním a krátkém cvičení. Jeho výhody lze dosáhnout při pravidelném užívání v případě 100% Creatine 3g denně.

Detailní informace

Proč nakoupit u nás?

Rychlost doručenízboží odesíláme každý den

Doprava zdarmapro objednávky nad 1200 Kč

Nejširší nabídka na trhurádi vám pomůžeme s výběrem

Detailní popis produktu

Detailní popis

100% Creatine je kreatin monohydrát, mikronizovaný, extra čistý ve vysoké kvalitě Creapure®, od značky Degussa. Kreatin ve všech sportovních odvětví zvyšuje fyzické výkony při vytrvalostních sportech a dynamiku při intenzivním a krátkém cvičení. Jeho výhody lze dosáhnout při pravidelném užívání v případě 100% Creatine 3g denně.

před  po  volný čas  lepek  laktóza  vegetarián  vegan

 

Benefity

Zvyšuje výkonnost při vysoce intenzivním, opakovaném cvičení nebo při krátkých nárazových výkonech

Zvyšuje úroveň energie a odolnost při vytrvalostních sportech

Pomáhá zabraňovat únavě a bolesti svalů

Zvyšuje sílu svalů a jejich objem při kulturistice

 

 

Charakteristika

Creapure

Rychlá absorpce

Neobsahuje lepek

Ihned se rozpouští

Neobsahuje laktózu

Vhodné pro vegany

Vegetariánský výrobek

 

 

Použití

Před a po zátěži. Ve volném čase.

Až 6 tablet denně, užívejte s vodou nebo s jinou tekutinou.

 

 

Složení

Kreatin monohydrát, objemová složka: celulóza; stabilizátor: hydroxypropylcelulóza; prostředky proti spékání: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

 

Průměrný obsah

6 tablet =

Kreatin monohydrát 6 g

z toho kreatin 5,28 g

* Referenční hodnota živin (dospělí) Reg. EU 1169/2011.

 

 

Upozornění

Potravinové doplňky by neměly být považovány jako náhrada různorodé a vyvážené stravy. Bez konzultace s lékařem nepoužívejte dlouhodobě. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Nevhodný pro děti mladší 6 let. Neužívat během těhotenství. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

 

Skladování

Skladujte v chladném a suchém místě. Nevystavuj výrobek přímému slunečnímu záření. Datum spotřeby platí v případě, že je výrobek správně skladován v neporušeném obalu. Po použití obal ekologicky zlikvidujte.

 

 

Výrobce

NAMEDSPORT ˃ S.r.l. Via Lega Lombarda, 33-20855 Lesmo (MB) ITALY. Minimální trvanlivost a číslo šarže: viz obal. Dovozce / prodejce: yoursport plus  s.r.o., Dyjská 845/4, Čakovice, 196 00 Praha 9.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Energie
Balení / Forma: 120 Tablet
Forma: Tableta
Použití: Ve volném čase, Před zátěží, Po zátěži
Sport: Cyklistika, Týmové sporty, CrossFit, Fitness, Triatlon, Plavání, Běh, Bodybuilding
Typ výrobku: Energie
Užívání: Až 6 tablet denně, užívejte s vodou nebo s jinou tekutinou.
Vhodné pro: Nárůst svalové hmoty, Energie a soustředění, Hydratace, Zotavení, Well-being

NAMEDSPORT > SUPERFOOD, zrozen z čisté vášně pro sport a ze zkušeností v oblasti přírodní medicíny s cílem šířit zdravou a správnou kulturu výživy a sportovní výživy. Historie společnosti NAMEDSPORT > SUPERFOOD se začala psát v květnu 2014, kdy byla zahájena nová řada inovativních a specifických doplňků ke zlepšení sportovního výkonu od generálního ředitele a spoluzakladatele Andrea Rosso společně se společností Named Spa, italskou farmaceutickou společností zabývající se fytoterapií a přírodní medicínou, která je známa pro svou vysokou kvalitu výrobků a pečlivý výběr surovin. NAMEDSPORT > SUPERFOOD chce být vzorem základních hodnot, jako je vášeň pro sport, pozornost k blahu a respektu k přírodě, se stále dokonalejší produktovou řadou, která upřednostňuje přírodní prvky. NAMEDSPORT > SUPERFOOD v oblasti sportovní výživy stále kvalitativně roste, a to díky klinickým studiím a testováním svých produktů v praxi na sportovcích té nejvyšší úrovně.