Vy sportujete, my se staráme 🤝

O značce

o_znacce

Vášeň pro sport, péči o zdraví a respekt k přírodě. To jsou základní hodnoty, které vyznává italská značka NAMEDSPORT > Superfood.

ZNAČKA NAMEDSPORT

Značka, která díky využití znalostí v oblasti přírodní medicíny přináší na trh sportovní výživy inovativní koncept. Doplňky stravy jsou výsledkem intenzivního výzkumu týmu expertů z řad farmakologů, vědeckých pracovníků, fyzioterapeutů, trenérů a výživových specialistů. NAMEDSPORT nabízí sportovcům kompletní a vyváženou stravu pro využití před, během i po sportovním výkonu. Zároveň klade důraz na dodržování přirozeného zdravého životního stylu.

IDEÁLNÍ PRO CYKLISTY, SKVĚLÉ PRO DALŠÍ SPORTY

Důležitá a konstruktivní spolupráce s týmy a výjimečnými šampiony přivádí značku NAMEDSPORT do centra mezinárodní cyklistiky, sportu, kterému pevně věříme, protože je výrazem dynamických, zdravých a ekologických hodnot. I díky tomu je mj. oficiálním partnerem Tour de France a oficiálním sponzorem Giro d'Italia.

Od vytrvalostního běhu po horský běh, od CrossFitu po fitness v tělocvičně, od MTB po triatlon, od basketbalu přes fotbal, atletiku, po plavání, od golfu po motocykly.

Doplňky stravy NAMEDSPORT jsou stále více známé a oceňované trenéry, fyzioterapeuty, profesionálními sportovci i amatéry, kteří denně potvrzují jejich platnost a účinnost. S přibývajícím počtem profesionálních sportovců, sportovních lékařů a oddaných sportovců, kteří výrobky používají, si NAMEDSPORT nadále buduje důvěryhodnost u těch, kteří chtějí maximalizovat svůj výkon.  

YOURSPORT JAKO OFICIÁLNÍ DODAVATEL ČESKÉHO FOTBALU

Společnost yoursport je se značkou Namedsport oficiální dodavatel výživových doplňků fotbalové reprezentace ČR.

AMBASSADOŘI ZNAČKY V ČR

patrik

Patrik Auda

Český basketbalista, v české lize debutoval v r. 2007, v současné době hraje v Japonsku, reprezentant, mj. účastník LOH 2020 v Tokiu.

Petr Svoboda

Český atlet, sprinter, specializuje se na překážkové běhy. Držitel národního rekordu na 110 metrů překážek a národního rekordu v běhu na 60 metrů překážek v hale. Účastník MS, ME a LOH 2008 v Pekingu.

petr
michal

Michal Kollert

Špičkový fitness trenér, dříve profesionální cyklista. Po dvanáctileté odmlce se vrátil mezi českou cyklistickou špičku, v r. 2022 vyhrál cyklistický závod L’Etape Czech Republic i Slovakia by Tour de France.

Jaroslav Kulhavý

Jaroslav Kulhavý je český cyklista jezdící na horském kole v disciplíně cross country. Dlouho závodil za tovární tým Specialized Racing, od roku 2019 pak za svůj Jaroslav Kulhavy Cycling Team. Konkrétně se jedná o dvojnásobného mistra Evropy 2010 a 2011, mistr světa z roku 2011 a olympijský vítěz z her v Londýně v roce 2012.

jaroslav

Sponzoring

loga_1
loga_2