Vy sportujete, my se staráme 🏃

Imunita

balicky desktop

balicky mobil

 

V průběhu zimního období, zvláště při zvýšené fyzické či psychické zátěži, je vhodné imunitní systém podporovat potravinovými doplňky. Dovážená, skladovaná či skleníkově pěstovaná zelenina a ovoce jsou výrazně chudší na obsah cenných látek. Náš organismus navíc v zimě oslabuje mnohdy výrazně zhoršená kvalita ovzduší a přechody z chladného do teplého prostředí. Pro silnou imunitu a vitalitu je nezbytně nutné užívat vitamin D, jelikož během zimy je nereálné vystavit se denně slunci a zajistit jeho příjem čistě potravou rovněž nelze. Zvýšená je i potřeba tak zvaných antioxidačních látek.

Balíček obsahuje dva produkty pro aktivaci imunitního systému. Jeden z produktů se vyznačuje jedinečnou kombinaci účinných látek, proto ho doplňuje už jen vitamin D. Velkou výhodou je, že není potřeba užívat celou řadu doplňků.

 

Obsah balíčku:

  • IMMUNO DEFENCE DAILY PACK: kombinace rybího tuku s obsahem omega-3 MK, celé řady vitamínů, minerálů, aminokyseliny glutamin a přírodních extraktů včetně medicinální houby Reishi, Shitake a Cordyceps
  • VITAMIN D3: jedna tableta obsahuje dostatečnou denní dávku

 

Nápoje Připravila nutriční specialistka Z. Šafářová
Energetické tyčinky
Nápoje Vybrali jsme pro Vás nejoblíbenější příchutě
Energetické tyčinky
Nápoje Zabalili jsme to pro Vás do super balení
vitamind3 web360 2022 0000
Tip
1FO-TAB-VITD3-01
1 položek celkem